Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Skladové a prevadzkové priestory

Cena:
1 850,00 €/mesiac
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Revolučná
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 921 m2
ID inzerátu: 294
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Liptoreal exkluzívne ponúka na prenájom skladové priestory prípadne priestory vhodné na prevádzku dielne s rozlohou 921 m2. Objekt má výbornú polohu v rámci mesta.
V blízkosti sa nachádza supermarket Lidl a čerpacia stanica Green. Parkovanie v okolí bezproblémové aj pre väčšie autá. K dispozícii sú toalety a sprcha v areáli. Súčasťou objektu je miestnosť vhodná pre kanceláriu v objekte je elektrina voda a požiarny hydrant. Nemrznúce v zime Majiteľ je prístupný aj pre stavebne úpravy potrebne pre prevádzku Liptovský Mikuláš, Revolučná. Plocha: úžitková 921m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 2 €/m2 mesiac. T.č. 0905913885. Plocha: úžitková 921m2.Stav objektu: pôvodný stav.

Maklér:

makler
Maklér:Alexander Vučkan
Telefón:0905913885
E-mail:vuckan-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.