Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Pozemok na stavbu rodinného domu Lazisko

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Lazisko
Ulica: Lazisko
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 2512 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 293
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinných domov v obci Lazisko. Celková výmera je 2512 m2. Pozemok je momentálne vyčistený od náletových krovín a na jeho hranici je vybudovaná elektrická prípojka. Voda a kanalizačné potrubie (kanalizácia v obci zatiaľ nie je sfunkčnená) sa nachádza pred pozemkom. Je možnosť rozdelenia na 2 parcely podľa priloženého návrhu GP. Zadnou časťou pozemku preteká potok. Zemné práce a prípravy pozemku na výstavbu rodinných domov vieme zohľadniť v cene. Bližšie informácie poskytneme telefonicky alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o. ,pravneoddelenie-ZVNC-liptoreal.sk , tel.0903 184 946

Maklér:

makler
Maklér:Liptoreal, s.r.o.
Telefón:0903 184 946
E-mail:pravneoddelenie-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.