Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Obchodné priestory o výmere 226 m2 na hlavnom ťahu do Jasnej

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Demänovská cesta
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 226 m2
ID inzerátu: 274
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestory, ktoré do nedávna slúžili na prevádzkovanie reštaurácie , no momentálne je možný aj iný účel nájmu (napr.cpredajňa, požičovňa atď.). Budova sa nachádza v mestskej časti Demänová, na hlavnom ťahu do Jasnej. Celková výmera priestorov je 226 m2 a skladajú sa z miestnosti v členení a označení podľa Legendy miestností ako:
kancelária, umývarka personál, wc personál, šatňa personál, výlevka, umývarka termosov, sklad zeleniny, manipulačná chodba, sklad potravín, výlevka, kuchyňa, sklad nápojov, jedáleň + bar,zádverie, jedáleň, predsieň wc muži, wc muži, wc ženy, predsieň wc ženy
wc imobilní, predsieň, letná reštaurácia. K predmetu nájmu prináleží aj parkovacia plocha pre cca 12 áut. Výška mesačného nájomného na vyžiadanie v RK. Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o.,Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.