Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Pozemok na výstavbu chaty - Bobrovník

Cena:
42,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Bobrovník
Ulica: Bobrovník
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 959 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 270
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok o celkovej výmere 959 m2, ktorý je podľa územnoplánovacej informácie obce Bobrovník určený na výstavbu rekreačného domu s max. zastavanou plochou 50 m2. Územnoplánovacia informácia je k dispozícii k nahliadnutiu. Pozemok sa nachádza nad Liptovskou Marou ,smerom na priehradný múr medzi rekreačným zariadením Marina Bobrovník a bývalým hotelom Jamajka .Elektrina bude privedená oproti pozemku cez cestu v odhadovanom časovom horizonte do 1 roka. Všetky dokumenty sú k nahliadnutiu. Vodu je možné riešiť studňou. Viac informácií radi poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o.,Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.