Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Rodinný dom Liptovský Mikuláš

Cena:
108 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Benická
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 392 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 265
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom postavený na pozemku o celkovej výmere 392 m2 , nachádzajúci sa v mestskej časti Benice. Dvojpodlažný dom s obytným podkrovím bol postavený v roku 1973 zo škvárobetónových tvárnic a tehly. Dom má vymenené plastové okná a čiastočne zrekonštruované podkrovie, inak je v pôvodnom stave. Dom má vybudovanú novú elektrickú prípojku, je pripojený na verejný vodovod, odpad ústi do žumpy. Súčasťou kúpnej ceny je projekt na prestavbu domu. Cena na vyžiadanie v RK. Dohoda na cene je možná po obhliadke nehnuteľnosti. Bližšie informácie poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martina Oberholzerová tel.0951530002, mail: oberholzerova-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martina Oberholzerová
Telefón:0951530002
E-mail:oberholzerova-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.