Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Predaj 3 izbový byt- Podbreziny ul. Hrušková

Cena:
114 990,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Hrušková
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 61 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 263
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám Ponúkame na predaj 3 izbový byt po väčšej rekonštrukcii nachádzajúci sa v Liptovskom Mikuláši na sídlisku Podbreziny. Byt má výmeru 61m2 a nachádza sa na 6 z 11 poschodí .Z kuchyne je vstup na loggiu. Orientácia bytu je východ-sever. Bytový dom je zateplený, výťahy sú zrekonštruované. Mesačné náklady pri 3 osobách sú do 150 €. V byte je aj plynová prípojka, ktorú majiteľ momentálne nevyužíva. V blízkosti bytového domu sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. V prípade potreby vieme pomôcť zabezpečiť financovanie na kúpu bytu. Bližšie informácie poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.