Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Stavebný pozemok Stošice

Cena:
100,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Stošická
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 681 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 260
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE
Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 681 m2, ktorý je zahrnutý v územnom pláne na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v mestskej časti Stošice s výhľadom na novovzniknutú štvrť rodinných domov . Vedie k nemu betónová prístupová komunikácia v ktorej sa nachádzajú dostupné inžinierske siete. Vyjadrenie z vodární, elektrární ohľadom pripojenia máme k dispozícii. Rozmery pozemku sú 20 x 34 m , je možné dokúpiť vedľajšiu parcelu o výmere 340 m2. V prípade záujmu vieme pomôcť s vybavením stavebného povolenia. Bližšie informácie poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.