Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Znížená cena pozemok v obci Prosiek

Cena:
18,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Prosiek
Ulica: Prosiek
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 730 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 255
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok - rekreačný pozemok v obci Prosiek, Plocha: pozemku 730 m2. Cena 15 €/m2,dohoda na cene je možná.
Pozemok sa nachádza zhruba 800 m od Liptovskej Mary v obci Prosiek, vhodný napríklad na umiestnenie mobilného domu, karavanu, prípadne ako záhrada s posedením na trávenie príjemných letných večerov na Liptove. K pozemku vedie asfaltová obecná cesta. Pozemok sa nachádza v blízkosti intravilánu obce a v blízkosti výstavby rodinných domov. Do územného plánu obce na IBV nebol zahrnutý. Rozmery pozemku sú cca 10 x 73 m. Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, alebo mailom. tel. 0915282622, mail: pravneoddelenie-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Liptoreal, s.r.o.
Telefón:0915282622
E-mail:pravneoddelenie-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.