Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Rezervovaný - úprava dispozície + parkovacie miesto zdarma

Cena:
124 900,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Kapitána Nálepku
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 60 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 249
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Video prezentácia : https://www.youtube.com/watch?v=QRfSTP_hQg4&t=5s
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj byt - moderný apartmán o celkovej výmere 60 m2 nachádzajúci v Liptovskom Mikuláši na ulici Kapitána Nálepku v rezidenčnom obytnom objekte, ktorý je situovaný v širšom centre mesta. Apartmán je vhodný na prenájom, trvalé či rekreačné bývanie. Momentálne je riešený ako otvorený priestor , čo dáva novému majiteľovi širšie možnosti na prispôsobenie dispozície (inšpiráciou môže byť priložené video). Z apartmánu je vstup na priestrannú terasu s výmerou takmer 15 m2. Vykurovanie bytu je zabezpečené samostatným elektrickým kotlom napojeným na panelové radiatory, ktorý je možné ovládať aj na diaľku. Nízku energetickú náročnosť apartmánu okrem kvalitného zateplenia zabezpečujú aj plastové okná s trojsklom. Náklady na prevádzku : správca (studená voda, spoločná elektrina, upratovanie spol. priestorov atď.) 50€ elektrina, 13 € televízia a internet. K apartmánu prislúcha príručný sklad s výmerou 3,6 m2 nachádzajúci sa oproti bytu. Vstup do bytového domu je zabezpečený elektrickým video-vrátnikom. Vyhradené parkovacie miesto je v cene a nachádza sa pred bytovým domom. Bližšie informácie poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.