Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Znížená cena- Stavebný pozemok neďaleko Tatralandie

Cena:
77 777,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Ráztoky
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 700 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Dátová prípojka: na pozemku
ID inzerátu: 248
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok o výmere 700 m2, ktorý je určený na rekreačnú výstavbu .V cene je záväzok developera vybudovať IS : vodovodnú prípojku, elektrickú prípojku, chráničku optického internetu, prístupovú cestu a verejné osvetlenie. Cena tak isto zahŕňa podiely na prístupových komunikáciách .Pozemok sa nachádza v mestskej časti Ráztoky, na strategickom mieste neďaleko pobrežia Liptovskej Mary, medzi Aquaparkom Tatralandia a ATC Liptovský Trnovec. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky .Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013 , mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.