Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Pozemok pri Liptovskej Mare na rekreačnú výstavbu

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Ráztoky
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 700 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Dátová prípojka: na pozemku
ID inzerátu: 248
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok v blízkosti Aquaparku Tatralandia a Liptovskej Mary. Pozemok o výmere 700 m2 je určený na rekreačnú výstavbu .V cene je záväzok developera vybudovať IS : vodovodnú prípojku, kanalizačnú, elektrickú prípojku, chráničku optického internetu, prístupovú cestu a verejné osvetlenie. Momentálne je už platné povolenie na vybudovanie vstupnej križovatky a elektrick. príp. ,ostatné povolenia by mali byť k dispozícii v priebehu nasledujúcich mesiacov. Keď sa začne s realizáciou IS cena pozemkov bude prudko stúpať, preto je pravý čas na kúpu už teraz. Cena zahŕňa aj podiely na prístupových komunikáciách .Pozemok sa nachádza v mestskej časti Ráztoky, na strategickom mieste neďaleko pobrežia Liptovskej Mary, medzi Aquaparkom Tatralandia a ATC Liptovský Trnovec. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky .Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013 , mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.