Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Rekreačná chata priamo v lone liptovskej prírody

Cena:
50 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Jakubovany
Ulica: Jakubovany
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 45 m2
Plocha pozemku: 100 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 241
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu, nachádzajúcu sa v katastri obce Jakubovany uprostred nádhernej prírody, v ktorej človek za pár chvíľ dokáže načerpať novú životnú energiu. Chata s pôdorysom 6 x 6m je drevenej konštrukcie v tvare písmena A . Strecha je pokrytá hliníkovým plechom .Prízemie je tvorené spoločenskou miestnosťou, kde sa nachádza štýlová murovaná pec na pevné palivo, ktorá je zdrojom tepla v prechodnom a zimnom období. Z prízemia vedie schodisko do podkrovia, kde sa nachádzajú dve miestnosti na spanie. Pred vstupom do chaty je zastrešená terasa s posedením. V blízkosti cca 15 m sa nachádza dreváreň , otvorené ohnisko s posedením a latrína. Pozemok o výmere 100m2 je v dlhodobom nájme s ročnou platbou 82 €. Chata nie je pripojená na inžinierske siete, čo však môže byť pre človeka , ktorý potrebuje na pár dní vypnúť, skôr výhodou .Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.