Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Výborná investičná príležitosť-rod.dom Lipt. Ján

Cena:
239 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Ján
Ulica: Nová
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 9
Podlahová plocha: 240 m2
Plocha pozemku: 412 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 240
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v jednej z najkrajších obcí na Liptove a to v obci Liptovský Ján. Dom je súčasťou dvojdomu a jednou stranou je stavebne spojený so susedným rodinným domom. Bol postavený v roku 1978 a v priebehu rokov prešiel čiastočnými rekonštrukciami .Dom pozostáva zo 4 samostatných obytných podlaží , čo ho okrem trvalého bývania predurčuje na podnikanie v oblasti cestovného ruchu či poskytovanie služieb dlhodobého podnájmu. Momentálne je obývaný , v užívania schopnom stave, vhodný k nasťahovaniu. K rodinnému domu prislúcha pozemok o celkovej výmere 332m2 a 1/2 podiel na pozemku o výmere 160 m2 . Dom je napojený na vodu, elektrinu, kanalizáciu a plyn. K domu prislúcha budova s garážou , dvomi skladmi a pivnicou. Za budovou sa nachádza altánok na spríjemnenie voľných chvíľ. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky .Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Monika Hajurková tel.0950505810, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.