Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Byt na predaj Liptovský Mikuláš

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Liptovský Mikuláš
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 61 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Na poschodí: 6
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 238
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám Ponúkame na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa v Liptovskom Mikuláši na sídlisku Podbreziny. Byt má výmeru 61m2 a je vhodný na rekonštrukciu, ktorú v prípade záujmu vieme zabezpečiť tak, aby ste mohli bývať vo vynovenom byte čo najskôr. Rekonštrukcia však nie je nevyhnutná .Z kuchyne je vstup na loggiu. Orientácia bytu je východ-sever. Bytový dom je zateplený, výťahy sú zrekonštruované. V blízkosti bytového domu sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Cena dohodou . Bližšie informácie poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.