Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Stavebný pozemok v peknom prostredí

Cena:
49 900,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Malatíny
Ulica: Malatíny
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 606 m2
Vodovod: pri pozemku
Umiestnenie Elektriny: pri pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 236
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v intraviláne obce Malatíny o rozlohe 606m2. V cene pozemku je aj 1/2 podiel na prístupovej ceste k pozemku o rozlohe 152 m2 a 1/8 podiel na pozemku o rozlohe 682m2 ktorý po dohode z spoluvlastníkmi sa da používať ako parkovisko alebo na iné hospodárske účely. Spevnená prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Výhody: Užasne prostredie Liptova, hory , Liptovská Mara , pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika, slnečný. Cena 49 900 € Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Alexander Vučkan tel.0905913885, mail: vuckan-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Alexander Vučkan
Telefón:0905913885
E-mail:vuckan-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.