Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

-Investičný pozemok Prosiek

Cena:
35 000,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Prosiek
Ulica: Prosiek
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1872 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 234
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 1872 m2 nachádzajúci sa cca 800 m od Liptovskej Mary v obci Prosiek. Pozemok sa nachádza v blízkosti intravilánu obce. Do územného plánu obce na IBV nebol zahrnutý z dôvodu ochranného pásma plynovodu, ktoré bolo stanovené na 150 m. K dispozícii je vyjadrenie o možnosti skrátenia tohto pásma za podmienok určených SPP.( vybudovanie ochr. valu na plynovom zariadení). Náklady na splnenie podmienok SPP by znášal budúci majiteľ pozemku .Rozmery pozemku sú cca 29 x 65 m. Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.