Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Znížená cena- Rod. dom v super lokalite

Cena:
275 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Za štadiónom
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 704 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 231
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa na peknom slnečnom mieste v mestskej časti Demänová. Dom je postavený na pozemku o celkovej výmere 704 m2 a je pripojený na vodu, elektrinu, kanalizáciu a plyn. V priebehu posledných 7 rokov prešiel čiastočnou rekonštrukciou- vymenené plastové okná a vchodové dvere, vymenená strecha, kondenzačný plynový kotol s prietokovým ohrevom vody, interiérové dvere, plávajúce podlahy, zrekonštruované chodníky a múry vonkajšieho oplotenia.
Dom dispozične pozostáva z dvoch obytných podlaží so samostatnými vchodmi. Prízemie pozostáva z chodby, kuchyne, dvoch obytných izieb, kúpeľne s WC a tech. miestnosti s plyn. kotlom. Okrem toho sa na prízemí nachádza izba so samostatným vchodom, momentálne slúžiaca ako sklad. Druhé nadzemné podlažie pozostáva z chodby so vstupom na terasu, prepojenej s obývačkou, kuchyne, dvoch obytných izieb a kúpeľne s WC.V podkroví domu je možné vybudovať ďalšiu bytovú jednotku. K domu prislúcha budova garáže so skladom a pekná udržiavaná záhrada. Vzhľadom na výbornú polohu je dom možné okrem bývania využiť aj na podnikanie v oblasti ubytovacích služieb. Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, alebo mailom.Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.