Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

EXKLUZÍVNE-Pozemok s možnosťou výstavby

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Malatíny
Ulica: malatíny
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 2816 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 228
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 2816 m2 nachádzajúci sa v k.ú. Malatíny neďaleko zastavaného územia obce. Obec Malatíny nemá spracovaný územný plán, územným rozhodnutím je však možné na pozemku povoliť výstavbu. Inžinierske siete (voda, elektrina) sú vzdialené cca150 m, hranicou pozemku preteká potôčik. Cez pozemok prechádza cesta, ktorú v prípade potreby vieme geometrickým plánom presunúť na okraj pozemku. Cena 20€ /m2. Bližšie informácie poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.