Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Útulný, rodinný penzión v Jánskej doline.

Cena:
1 130 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Ján
Ulica: Jánska Dolina
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: hotel, penzion
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: 219
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal Vám ponúka na predaj kompletne zariadený penzión v Liptovskom Jáne , v jednej z najznámejších dolín v Jánskej doline. Penzión ponúka komfortné ubytovanie v 20-tich izbách, 6 dvoj-, 8 troj- ,4 štvor-lôžkových a dve rodinné izby s dvomi spálňami. Kapacita je 65 lôžok. Každá izba má samostatné WC, kúpeľňu a satelitnú televíziu. Niektoré izby majú balkón. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené WiFi pripojenie na internet. K hotelovej časti prislúcha recepcia, reštaurácia s barom a plne zariadená kuchyňa. Všetko je nové, kedže penzión prebehol v roku 2016 kompletnou rekonštrukciou. Penzión má dve spoločenské miestnosti s biliardom, stolným tenisom, stolným futbalom a letnú terasu s ohniskom. V suteréne je miestnosť na uskladnenie bicyklov, prípadne lyží. V prípade plánovanej rekonštrukcie je možnosť nadstavby a v suteréne vybudovať wellness. Parkovanie je zabezpečené priamo pred penziónom. Napojený je na elektriku, vodu a kanalizáciu, kúrenie je kombinované, el. a pevné palivo. Penzión je zabehnutý a využívaný celoročne: dovolenkujúcimi rodinkami , lyžiarskymi zájazdmi a školami v prírode. Penzión ponúkame na predaj s kompletným vybavením, zariadením, databázou klientov, aktívnymi objednávkami a s kompletným softwarovým vybavením pre okamžitú prevádzku. V súčasnosti je penzión v plnej prevádzke, pri zmene vlastníka nie je potrebný žiaden prestoj a penzión je schopný nadväznej prevádzky. Liptov a obec Liptovský Ján netreba zvlášť predstavovať ide o veľmi obľúbenú turistickú lokalitu , ktorá sama o sebe poskytuje množstvo zaujímavostí a príležitostí od prechádzok, turistiku až po termálne bazény. Obec má veľmi dobrú dostupnosť ku všetkým atrakciám na Liptove, či už sú to aquaparky, lyžiarske strediská alebo turistika v Nízkych alebo Západných Tatrách. K penziónu prislúcha pozemok o veľkosti 1475m2 plus podiel na prístupovej ceste. Cena penziónu je 1 130 000€ . Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.