Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Dom na predaj Liptovský Mikuláš

Cena:
315 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Borbisova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 739 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 216
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pre zachovanie súkromia majiteľa ohľadom termínu obhliadok kontaktujte prosím realitnú kanceláriu!!!
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa neďaleko centra Liptovského Mikuláša. Dom je súčasťou dvojdomu a jednou východnou stranou je stavebne spojený so susedným rodinným domom. Bol postavený v roku 1982 a pred cca10 rokmi bol kompletne zrekonštruovaný. K rodinnému domu prislúcha 1/2 podiel na pozemku o celkovej výmere 529 m2 okrem zastavanej plochy. Vstup na pozemok je z dvoch ulíc. Dom je dvojpodlažný, s piatimi izbami, dvoma kúpeľňami ,jednou kuchyňou, garážou a altánkom. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom napojeným na na ústredné kúrenie, čo zabezpečuje nízke prevádzkové náklady. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky .Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Monika Hajurková tel.0950505810, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.