Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Dom pod Nízkymi Tatrami s veľkým potenciálom.

Cena:
150 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Lazisko
Ulica: Lazisko
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 207
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal s.r.o Vám ponúka dvojgeneračný rodinný dom v pôvodnom stave na Liptove v obci Lazisko. Dom sa nachádza v kľudnej časti obce. Postavený je z kvádrov plus ako tepelná izolácia bola použitá tehla. Prvá deka je železobetón , druhá sú zalievané keramické stropy. Kolaudovaný bol v roku 1975. Dom je napojený na elektriku,odpad je riešený žumpou, no je potrebné ho pripojiť na nový obecný vodovod , prípadne na studňu , ktorá je na pozemku. Momentálne je pripojený na pôvodný, starý vodovod .Kúrenie je ústredné s kotlom na tuhé palivo. Strecha je z pozinkovaného plechu. Dom je prázdny , neobývaný, kúpou hneď k dispozícii. Pozemok je pekný rovinatý a má 1031m2. Súčasťou pozemku je garáž s dielňou . Dom má tri obytné podlažia.
Prízemie: zádverie, kotolňa, priestranná chodba z ktorej sa vchádza do troch spálni, kuchyne, wc, kúpeľne a špajze.
1. poschodie: tri spálne, kuchyňa, wc, kúpeľňa a špajza
2. poschodie: dve manzardky plus pôjd.
Dom je vhodný tak na trvalé bývanie ako aj na komerčné účely. Je tu možnosť vybudovania troch obytných jednotiek s následným prenajímaním. Obec Lazisko sa nachádza pod Nízkymi Tatrami s dobrou dostupnosťou či už do okr. mesta Lipt. Mikuláš alebo ku všetkým atrakciám ako lyžiarske stredisko Jasná , aquapark Tatralandia , Ginoparadise Bešeňová či ku krásnej turistike v Nizkych alebo Západných Tatrách.
Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.