Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Liptov , Bešeňová zabehnutý penzión na predaj.

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Ružomberok
Obec: Bešeňová
Ulica: Bešeňová
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: hotel, penzion
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: 201
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal s.r.o Vám ponúka na predaj zabehnutý trojhviezdičkový penzión s vlastnou klientelou , penzión sa nachádza v obci Bešeňová, len 300 metrov od termálneho aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Je postavený na pozemku približne 3 000 m2 z čoho zastavaná plocha je cca 1000 m2 . V hotelovej časti sa nachádza 35 izieb z toho 5 apartámov, 5 zamestnaneckých izieb. Izby v penzióne sú zariadené v modernom štýle a majú satelitnú TV, priestor na posedenie a chladničku. V každej ubytovacej jednotke sa nachádza súkromná kúpeľňa . Je tu recepcia, kuchyňa a v reštaurácii s kapacitou 60 miest prepojenej so zimnou záhradou s kapacitou 20 miest sa podávajú špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Nachádza sa tu aj bar s terasou a grilom s kapacitou 70 ľudí. Raňajkový salónik s kapacitou 20 miest. V zadnej časti sú 2 školiace sály , jedna s kapacitou 80 miest, druhá 40 miest a dva salóniky po 15 miest. Vo wellness centre penziónu sa nachádzajú sauna, vírivka a masáže. Bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch, bezplatné monitorované súkromné ​​parkovisko Bešeňová a Liptov je lokalita, ktorú netreba zvlášť predstavovať, okrem aquaparku, ktorý je priamo v obci ,sa v blízkom okolí nachádzajú ďalšie atrakcie :aquaparky Lúčky a Tatralandia, lyžiarske stredisko Jasná a ďalšie lokálne lyžiarske strediská, Lyptovská Mara, Západné a Nízke Tatry na krásnu turistiku . Cena na vyžiadanie v RK. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.