Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Útulná chatka pod Nízkymi Tatrami.

Cena:
90 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Partizánska Ľupča
Ulica: Partizánska Ľupča
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 200
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal s.r.o Vám ponúka na predaj útulnú chatku pod Nízkymi Tatrami v tichej časti obce Partizánska Ľupča. Chatka je napojená na elektriku, vodu, žumpu. Je podpivničená a pozostáva z dvoch podlaží, rozdelených na dennú a nočnú časť. Prízemie je riešené ako obývacia miestnosť s kachľovou pieckou, kuchynkou , kúpeľňou a wc. Poschodie je nočná časť a nachádza sa tam spálňa .K chatke prislúcha pozemok s veľkosťou 1145 m2. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.