Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Rod. dom+ stav. povolenie na výst. penziónu

Cena:
385 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: 1. Mája
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 7
Podlahová plocha: 266 m2
Plocha pozemku: 2690 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 195
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pre zachovanie súkromia majiteľa ohľadom termínu obhliadok kontaktujte prosím realitnú kanceláriu!!!
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj kvalitne prevedenú novostavbu dvojpodlažného rodinného domu nachádzajúceho sa neďaleko centra Liptovského Mikuláša. K rodinnému domu prislúcha pozemok o celkovej výmere 2690 m2.Vstup na pozemok je zabezpečený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie. Dom dispozične pozostáva: 1 podlažie- chodba, dve obytné izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, práčovňa a kuchyňa spojená s obývacou časťou so vstupom na priestrannú terasu (50m2). 2 podlažie: chodba so vstupom na balkón, kuchynka, kúpeľňa s WC , posilňovňa a 3 priestranné obytné izby (1 má samostatný šatník).Vykurovanie je zabezpečené kotlom na eko-hrášok napojeným na podlahové kúrenie, čo zabezpečuje nízke prevádzkové náklady. Dom má napojenie na vlastný zdroj s pitnou vodou. Vzhľadom na rozmery pozemku je možné postaviť ďalšie stavby. Cena 385000 €. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky .Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, alebo mailom.Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.