Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Podbanské - jeden z mála pozemkov s chatou na rekonštrukciu

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Pribylina
Ulica: Podbanské
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 192
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal Vám ponúka nádherný pozemok v lukratívnej a veľmi vyhľadávanej lokalite Podbanské. Pozemok je krásny ,rovinatý obklopený lesom s čistinkou popri chate , okrajom pozemku preteká potôčik, je to veľmi pekné prostredie , pôsobí až rozprávkovým dojmom . Parcely spolu majú veľkosť 2546 m2 . Obrovským bonusom je chata stojacia na pozemku s pôdorysom 71 m2 s drevárňou o veľkosti 20m2. Chata je predurčená na kompletnú rekonštrukciu. Lukrativitu pozemku a chaty umocňuje aj fakt , že v tejto oblasti TANAPu je stavebná uzávera , no nevzťahuje sa na rekonštrukcie už existujúcich stavieb. .K chate prislúcha el.pripojka do 50m s ističom o veľkosti 50A , pripojovací poplatok je zaplatený , plus naražaná studňa.. Pozemok a chata je v súkromnom vlastníctve jedného majiteľa. Vchod na pozemok je možný z dvoch strán z hlavnej cesty ako aj z lesnej cesty, ktorá je v zime udržiavaná.Cena za m2 je cca 145€. Bližšie informácie Vám poskytneme v realitnej kancelárii príp. telefonicky, alebo mailom. Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.