Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Výrazná zľava - zabehnutá pizzeria v turisticky zaujímavej lokalite. .

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Važec
Ulica: M.R.Štefánika
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 187
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal s.r.o , vám exkluzívne ponúka zabehnutú pizzeriu Garcia vo veľmi dobrej lokalite obce ,Važec pri ceste do Važeckej jaskyne. Pizzeria ako jediná fungujúca reštaurácia v tejto obci má veľký potenciál nie len v sezónnom obdoby , kedy sa návštevníci známej Važeckej jaskyne zvyknú zastaviť na výbornú pizzu ,či pravé talianske cestoviny ale aj v čase mimo sezóny, keď sa v Garcii usporadúvajú rôzne obecné či súkromné akcie. Pizzeria Garcia je veľmi obľúbenou reštauráciou s dobrým menom v širokom okolí. Objekt pizzerie je zložený z dvoch častí, prednej barovej časti s kapacitou 25 miest a zadnej reštauračnej časti s kapacitou 35 miest , plus terasa s kapacitou 25 miest. Kúrenie je riešene ústredným kúrením s novým kondenzačným kotlom, v reštauračnej časti je krbová pec, v barovej časti je komín,takže je takisto možnosť pripojenia na krb prípadne krbovú pec. Teplá voda je v prednej časti riešená el. bojlerom , v zadnej časti prietokovým plynovým ohrievačom. Objekt je zrekonštruovaný, v roku 2018 boli vymenené plastové okná, urobili sa nové rozvody plynu a inštaloval sa nový plynový kondenzačný kotol ,na podlahy bola položená dlažba. V roku 2020 boli urobené nové prípojky, elektriky vody a kanalizácie plus nové rozvody vody a elektriky. Strecha je nová ,plus fasáda v ¾ ,na dokončenie zo zadnej časti objektu je materiál k dispozícii v cene. Dom sa skladá zo štyroch izieb, štyroch záchodov a kúpeľne s pred pripravenými všetkými rozvodmi, ktorá momentálne slúži ako kancelária. Dom má sú dva nezávislé vchody. K dispozícii je samozrejme aj veľkorysý priestor podkrovia na realizáciu podľa vlastných predstáv a fantázie s vytiahnutou vodou, kanálom a elektrikou. Podpivničená je predná časť objektu. Pizzeria sa predáva s komplet zariadením ,takže po kúpe je možné plynule pokračovať v prevádzke. V prípade záujmu pokračovať v prevádzkovaní pizzerie je možnosť odkúpenia s.r.o s menom Garcia. Po prípade je objekt po menších úpravách vhodný aj na trvalé bývanie, prislúcha k nemu aj pozemok o veľkosti 425 m2. Cena je 157000€. Bližšie informácie Vám poskytneme telefonicky, alebo mailom. Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.