Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Krásny pozemok vo vyhľadávanej lokalite - Podbánske.

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Pribylina
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 176
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Liptoreal Vám ponúka krásny, rozsiahly pozemok, ktorí je možno využiť aj ako investičný na Podbanskom o veľkosti skoro 3000 m2 . Pozemok je možné využiť aj ako stavebný , na stavbu rekreačnej chatky na čo je pozemok aj pripravovaný. Na pozemku je potiahnutá elektrina . Plyn a voda je na hranici pozemku , na parcele je prameň, takže voda by bola riešiteľná aj vlastnou studňou . Kanalizácie by musela byť riešená žumpou .Cena na vyžiadanie v RK. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.