Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Nádherný, možno aj investičný pozemok na Liptove priamo pod Nízkymi Tatrami

Cena:
1,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Malatíny
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 174
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Liptoreal Vám ponúka na predaj pozemky na Liptove priamo pod kopcami Nízkych Tatier v obci Malatíny. Pozemok je otvorený, krásny a slnečný mierne svahovitý s rozlohou cca 6000m2. Prístup je možný zo spevnenej cesty. Parcela je krásna veľká , je možné ju rozparcelovať na plnohodnotné , pohodlné a dostatočne veľké parcely s vlastným súkromím .Parcela je ako stvorená na investičný projekt výstavby rodinných domčekov, prípadne rekreačných chát či chalúp v lone krásnej Nízko tatranskej prírody. Inžinierske siete sú dostupné v tesnej blízkosti pozemku. Žiť či chalupárčiť v dedinke v ktorej ešte ako jednej z mála na Liptove dokážete zažiť kľud a pokoj . Dokonca mimo hlavného diania dedinky v súkromí na okraji obce. Cena na vyžiadanie v R.k. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.