Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Pribylina – na predaj krásna drevenica na veľkom pozemku.

Cena:
240 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Pribylina
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 1200 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 173
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Liptoreal Vám ponúka na predaj veľkú dvojpodlažnú chatu v rekreačnej časti Liptova, v obci Pribylina s výhľadom na Kriváň s výbornou dostupnosťou Nízkych aj Vysokých Tatier. Chata má obytnú plochu 300 metrov štvorcových a nachádza sa na veľkom 1200 m2 pozemku priamo pri regulovanej rieke. Je to drevený dom s betónovou, teplovodne vykurovanou podlahou na prízemí ako aj na poschodí. Poschodie (podkrovie) je vyvýšené aby sa využila celá plocha poschodia. Chata nie je dokončená. Je možné dokončiť si ju podľa vlastných predstáv .Na prízemí má plánovanú predsieň, veľkú halu,schodisko, chodbu, technickú miestnosť,samostatné WC s odsávaním, hosťovskú izbu, veľkú kúpeľňu s masážnou vaňou, saunou a WC s odsávaním, kuchyňou, jedálňou a zimnou záhradou. Na poschodí je plánovaná obývačka, spálňa, veľká kúpeľňa, dve veľké izby s možnosťou samostatných kúpeľní a šatník. Vo vnútri nie sú ukončené priečky preto je ešte možnosť zmien v usporiadaní miestnosti. K existujúcim návrhom kúpeľní a WC v rustikálnom štýle je k dispozícii vrámci ceny chaty aj kompletné vybavenie vrátane sanity, hydromasážnej sprchy a masážnej vane. Materiál je uskladnený mimo chaty. Na poschodí je aj balkón s výhľadom na Kriváň a na prízemí pred chatou veľká terasa.K chate vedie asfaltová cesta. Chata má veľmi dobrú dostupnosť, z diaľnice iba 7km. , Podbanské iba 9km a Račková dolina iba 7km.Chata sa môže využívať nielen na rekreáciu, ale aj na trvalé bývanie. Ani pri povodni nehrozí zaplavenie, nakoľko potok je regulovaný a chata je vyvýšená nad terénom. Lokalita je ideálna ako na rekreáciu tak aj na trvalé bývanie. Cena tejto krásnej drevenice je 240000€. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.