Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Pôvodný rodinný domček – Liptovská Ondrašová.

Cena:
1,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 172
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj domček v mestskej časti Liptovského Mikuláša v Liptovskej Ondrašovej. Domček je v pôvodnom stave ,pozostáva so vstupnej chodby z ktorej sa vchádza do kuchyne , dvoch predných izieb , kúpeľne , záchoda a špajze ,odkiaľ je vstup rebríkom do podkrovných priestorov ktoré sú taktiež v pôvodnom stave. Domček je z polovice podpivničený. Zhruba pred tridsiatimi rokmi prebehla výmena rozvodov elektriky, vody a odpadového potrubia , je napojený na vodu a elektriku . Odpad je riešený žumpou. Domček je postavený na pozemku o veľkosti 1682 m2 . Šírka pozemku je 12 m na dĺžke 74 m potom sa zužuje na šírku 7m. Na pozemku stojí aj využívaný zadný stav. Nehnuteľnosť je možné užívať od októbra. Cena domčeka s pozemkom na vyžiadanie v RK. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.