Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

REZERVOVANÉ Podbánske – lukratívny pozemok na predaj.

Cena:
11,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Pribylina
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 171
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Liptoreal vám ponúka na predaj lukratívne pozemky v Pribyline časť Podbánske nachádzajúce sa v blízkosti hotela Permon. Celková rozloha pozemkov je približne 14000m2. Parcely sú rovinaté, až mierne svahovité , všetky inžinierske siete sú na hranici pozemku.Prístup je z hlavnej cesty. Jednu z parciel pretína potôčik. Tieto parcely sú ideálnym miestom na oddych . Jedná sa o národný park a chránené vtáčie územie. Pozemky sú na liste vlastníctva vedené ako zastavaná plocha a nádvorie .Cena pozemku je 11€/m2 . Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.