Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Krásny developérsky, investičný pozemok Liptovský Mikuláš.

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 170
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal ,Vám ponúka na predaj krásny investičný pozemok , ktorí je slnečný a rovinatý, nachádzajúci sa v mestskej časti Liptovského Mikuláša . Pozemok je zahrnutý v územnom pláne mesta , podľa ktorého ide o obytné územie s prevahou bytových domov so 4NP. Ide teda o pozemok vhodný pre developérske projekty. Celková výmera pozemku je 5 ha. Pri pozemku sú všetky IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Vstup na pozemok je priamo zo spevnenej cesty. Priamo z pozemku je v pešej dostupnosti centrum mesta , približne 2km. V tesnej blízkosti sa nachádza železničná a autobusová stanica, Aquapark Tatralandia je v pešej dostupnosti približne 2km, lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry približne 14km. Bližšie informácie a cenu Vám poskytne maklér.
Túto nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.