Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Malatíny - predaj pekného, veľkého stavebného pozemku

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Malatíny
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 169
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal Vám ponúka na predaj pekný veľký a slnečný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu alebo chaty .Pozemok sa nachádza v zastavanej časti tichej malebnej dedinky Nižné Malatíny . Prístup na pozemok je z vedľajšej cesty .IS - voda a elektrika sú na hranici pozemku, odpad je možné riešiť žumpou .Celková výmera pozemku je 1669 m2,rozmery približne 34x 50m. Pozemok je od prístupovej cesty rovinatý ,postupne prechádza do mierneho svahu. Cena je 75000€. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitné kancelária Liptoreal s. r. o . ,Kontakt: Ing. Milan Kostrej ,tel: 0903841310 , mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.