Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Posledné lukratívne stavebné pozemky neďaleko brehu Lipt. Mary , Tatralandie a Lipt. Trnovca

Cena:
79,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Trnovec
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 165
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal Vám ponúka stavebné pozemky pri brehu Liptovskej Mary v blízkosti obce Liptovský Trnovec v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti Ráztoky , ideálne na výstavbu rekreačných domov zahrnutých do územného plánu na výstavbu rekreačných objektov , výška zástavby sú 2 nadzemné podlažia a index zastavanej plochy je maximálne 15 % . Jedná sa o lukratívne pozemky s rozlohou : pozemok č.1 - 672 m2 , č.2 - 723 m2, č.3 - 732 m2, č.4 – 1065m2 ,č.5 - 552m2 , č.6 – 589 m2, č.7 – 582 m2 , č.8. - 630 m2 , č.9 – 589 m2 , č.10 – 631 m2 , parcely sú slnečné , rovinaté ,výhodou ktorých je blízkosť pobrežia Liptovskej Mary ,takisto blízkosť centra mesta Liptovský Mikuláš ,  krásny výhľad na Západné a Nízke Tatry, v pešom dosahu je aquapark Tatralandia a auto kemping Liptovský Trnovec. Prístup bude realizovaný spevnenou makadamovou cestou v cene sú inžinierske siete: elektrina - pripojovacie RIS skrine, budú vybudované vodovodné prípojky ,a kanalizácia  Cena parciel vrátane IS je stanovená na 79€/m2. Túto nehnuteľnosť ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.