Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Malatíny - predaj posledných troch stavebných pozemkov

Cena:
69,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Malatíny
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 164
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal Vám ponúka na predaj posledné dva stavebné pozemky č.2, 4 a 5 v obci Malatíny . Pozemky sú určené na výstavbu rodinných domov, predávajú sa do súkromného vlastníctva kupujúceho. K výmere každého pozemku je nutné pripočítať podiel na prístupovej ceste o veľkosti 1/11 (výmera cca112m2). Cena je 69€/m2. V cene je zahrnuté vybudovanie vodovodnej prípojky, elektrickej prípojky, prístupovej cesty, chodníkov a verejného osvetlenia. Prípustná zastavanosť na jednotlivých parcelách je max. do 200m2 podlahovej plochy. Bližšie informácie poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.