Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Pozemky Malatíny- VYPREDANÉ

Cena:
74,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Malatíny
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 615 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 163
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pozrite si video: https://youtu.be/JO2oPqMndLk
Ponúkame Vám na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Malatíny. Pozemky sú určené na výstavbu rodinných domov. K výmere pozemku je nutné pripočítať podiel na prístupovej ceste o veľkosti 1/11 (výmera cca101 m2).V cene 74 €/m2 je zahrnuté vybudovanie vodovodnej prípojky, elektrickej prípojky, prístupovej cesty, chodníkov a verejného osvetlenia. Prípustná zastavanosť na jednotlivých parcelách max. do 200m podlahovej plochy. Bližšie informácie poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.