Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Ponúkame do dlhodobého prenájmu.

Cena:
1 800,00 €/mesiac
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 161
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám od septembra dom do dlhodobého prenájmu v obci Liptovský Mikuláš mestská časť Liptovská Ondrašová. Dom je po úplnej rekonštrukcii , je kompletne zariadený. Má tri priestranné izby dve sú 4 lôžkové a v jednej je manželská posteľ. Sprchovací kút so záchodom a kuchyňa. K domu je možné využívať pozemok s veľkosťou 800m2. V blízkosti a pešej dostupnosti je, aquapark Tatralandia , Liptovská Mara , zábavné centrum Paradox s Escape room a virtuálnou realitou, laser games, reštaurácia Gazdovská kúria, vináreň U muzikantov, obchod a autobusová zastávka. Cena je 1 800 €/mesiac. Túto nehnuteľnosť ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.