Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Znížená cena-Dom na predaj Liptovský Mikuláš-Benice

Cena:
92 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Benická
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 240 m2
Plocha pozemku: 392 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 160
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v mestskej časti Liptovského Mikuláša v Beniciach. Na úvodných obrázkoch je vizualizácia možnej rekonštrukcie .Dom je z roku 1973 a nachádza sa na pozemku o celkovej výmere 392 m2.Má vymenené plastové okná a podkrovie je po čiastočnej rekonštrukcii. Inak je dom v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu. Dom má dve obytné podlažia + obytné podkrovie v ktorom je možné po zmene dispozície vytvoriť priestranný 3 izbový byt. Dom je napojený na vodu a elektrinu (nová prípojka), odpad ústi do žumpy. Strecha domu je pokrytá pálenou škridlou. Bližšie informácie ohľadom uvedenej nehnuteľnosti radi poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.