Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Rodinný dom na predaj Liptovské Sliače

Cena:
95 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Ružomberok
Obec: Liptovské Sliače
Ulica: Stupy
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 159
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Liptovské Sliače , ktorý je postavený na pozemku o celkovej výmere 2311 m2. Dom sa nachádza v kľudnej lokalite s pekným výhľadom .Pozostáva z jedného obytného podlažia zo 4 izbami, chodbou a špajzou. Kuchyňa a kúpeľňa sa nachádza v suteréne domu. V podkroví je priestor na vybudovanie podkrovného bývania. Za domom sa nachádza hospodárska budova s komorou, maštaľou a drevárňou.
Dom je pripojený na elektrinu, vodu a kanalizáciu. Vo dvore sa nachádza studňa s úžitkovou vodou. Bližšie informácie ohľadom uvedenej nehnuteľnosti radi poskytneme telefonicky, alebo mailom.Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.