Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Predaj pozemku Pavčina Lehota

Cena:
72,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Pavčina Lehota
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 2973 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 157
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal Vám ponúka na predaj pozemok o veľkosti 2973m2 v obci Pavčina Lehota. Samotný pozemok je rovinatý až mierne svahovitý. Prístupová cesta vedie popri pozemku. Siete na pozemok privedené zatiaľ nie sú. Pozemok je v územnom pláne výhľadovo zaradený na výstavbu rodinných domov. Obec Pavčina Lehota sa nachádza pod Nízkymi Tatrami, na začiatku Demänovskej doliny 8km od strediska Jasná , k Aquaparku Tatralandia je to 8km, do mesta Liptovský Mikuláš 5km. Lokalita poskytuje výbornú vybavenosť pre turistov. V obci sa nachádza materská škola, reštaurácia a obchod. Obec Pavčina Lehota je obľúbeným miestom dovolenkárov, v lete turistika, cykloturistika, aquaparky, jaskyne a v zime lyžovačka Jasnej, skialp, či pekné prechádzky v krásnej Liptovskej prírode. Lyžiarske stredisko Žiarce sa nachádza v okrajovej časti obce.
Pozemok predstavuje vhodnú investičnú príležitosť do budúcnosti.
Túto nehnuteľnosť ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.