Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Rekreačný pozemok Bzenica blízko intravilánu

Cena:
5,00 €/m2
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Bzenica
Ulica: Bzenica
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 156
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok v obci Bzenica, výmera 629 m2, pozemok je v prednej časti od cesty prevažne rovinatý, v zadnej časti mierne svahovitý. Rozmery pozemku sú 12 metrov šírka a 53 metrov dĺžka. Ide o C parcelu, vedie k nej na katastrálnej mape vyznačená prístupová cesta vedená ako miestna cestná a účelová komunikácia vo vlastníctve obce, v reáli je nespevnená a vyjazdená. Pozemok je v blízkosti zastavaného územia obce - intravilánu. Pozemok nie je riešený územným plánom, elektrické vedenie vedie cez jeho stred po šírke, čo neobmedzuje jeho využitie v budúcnosti.
Cena 5 €/m2. tel.: 0915 282 622

Maklér:

makler
Maklér:Liptoreal, s.r.o.
Telefón:0915282622
E-mail:pravneoddelenie-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.