Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Dom za cenu garzónky.

Cena:
42 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Podtureň
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 147
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Liptoreal vám ponúka exkluzívne na predaj dom v obci Podtureň. Pôvodný rodinný dom pochádza z 50tich rokov. Strecha je valbová ,pred tromi rokmi pokrytá hliníkovým plechom. Kúrenie je riešené plynovými gamatkami. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby , odkiaľ je vstup na krátke schodisko a do pivnice. Zo schodiska prejdeme do chodby a na poschodie. Z chodby sa vchádza do troch priestranných izieb, kuchynky , toalety a kúpeľne. Podpivničená je polovica domu. Na poschodí sa nachádza veľký priestor , pripravený na ďalšiu rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Na poschodie je vyvedená nová elektrická , vodovodná a kanalizačná prípojka. Krov je zdravý. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii , ktorá prebehla pred tromi rokmi. Boli urobené nové elektrické rozvody ,rozvody vody a kanalizačné rozvody. Na prízemí boli urobené nové stierky. Dom je zachovalý a suchý. Po menších úpravách je okamžite obývateľný.Dom sa predáva bez pozemku no s podielom na pozemku , plus je tu možnosť odkúpiť ďalší podiel. Nový majiteľ môže nehnuteľnosť využívať aj ako investičnú príležitosť na krátkodobý či dlhodobý nájom . Napríklad pri mesačnom nájme 500 € je návratnosť investície 7 rokov.Túto nehnuteľnosť ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.