Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Ponúkame vám na predaj kvalitné, drevené mobilné domy.

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Pod dubom
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 32 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 145
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame bývanie v moderných drevených modulárnych domoch pre všetkých ,ktorý milujú žiť život podľa vlastných predstáv. Ak vám nevyhovuje oblasť bývania , nemáte čas na štandardnú stavbu prípadne si chcete užívať kľud a pokoj v prírode tieto mobilné domy budú pre vás ideálnym riešením. S modulárnymi mobilnými domami nepotrebujete stavebné povolenie ani hypotéku a bývať môžete skutočne podľa vlastných predstáv. Nejedná sa o domy z plastov akých je na trhu momentálne väčšina, nami ponúkané mobilné domy sú stavané z dreva a sú veľmi kvalitne a precízne spracované.

V ponuke je momentálne 5 mobilných domov : Relax s rozmermi š 2,47m, d 8,2m , v 3,7m jedno izbový , Camping 3,7x 10,4 x 3,5 2i, Family 3,7x11,4 x3,5 2i, Holiday 3,7x11,4 x 3,5 2i, Air bnb 3,7x 11,4 x 3,5 2i, ak vás ani jeden dom z ponuky neosloví môžete si navrhnúť vlastný mobilný dom.
Cena na kľúč od 36000€ plus doprava.

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.