Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

REZERVOVANÉ-Pozemok na predaj Bobrovník

Cena:
47 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Bobrovník
Ulica: Bobrovník
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 900 m2
Vodovod: pri pozemku
Umiestnenie Elektriny: pri pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: pri pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 131
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty nachádzajúci sa v intraviláne obce Bobrovník.Pozemok vrátane vlastnej prístupovej cesty má výmeru 900 m2.(748m2 + 158 m2) Inžinierske siete-elektrina,voda a kanalizácia sa nachádzajú na začiatku prístupovej cesty.Pozemok je vzdialený len 500 m od turisticko-rekreačného centra Marina Bobrovník.Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky,alebo mailom.Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o. .Pod dubom 189/3 ,Liptovský Mikuláš-Demänová 03101,KONTAKT: Martin Jendrušák, mobil:0905807013 email:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.