Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Dom neďaleko centra vhodný na podnikanie

Cena:
47 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 170 m2
Plocha pozemku: 93 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: 128
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa neďaleko centra Liptovského Mikuláša .Dom je postavený na pozemku o celkovej výmere 93 m2 a je využívaný na podnikateľské účely . Pozostáva z dvoch podlaží. 1 nadzemné podlažie:vstupná chodba,sklad, dielňa,príprava na kúpeľňu. 2 nadzemné podlažie: chodba,WC,kuchynka,kancelária.Interiér domu je po rozsiahlej rekonštrukcii: vymenené rozvody vody a kanalizácie,rozvody elektriny,plastové okná a vchodové dvere,plávajúca podlaha.Zdrojom vykurovania je veľmi hodnotná elektronicky riadená kachľová pec (hodnota je cca 23 000 €).Vstup do domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom s kamerovým systémom.Parkovacie miesto je pred domom.Zastavaná plocha 93 m2. Cena za 1 m2 zastavanej plochy je 506 €.Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky,alebo mailom.Túto ponuku Vám prináša spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.