Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Pozemok na umiestnenie mobilného domu

Cena:
13 200,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Bobrovník
Ulica: Bobrovník
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 377 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 127
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Bobrovník.Výmera pozemku je 377 m2 a nachádza sa v časti, ktorá je územným plánom obce určená na výstavbu rekreačných chát. Rozmery pozemku sú cca 6 m x 70 m a preto je vhodný skôr na umiestnenie mobilného domu.K pozemku vedie asfaltová prístupová komunikácia. 1 km od pozemku sa nachádza rekreačno-športové stredisko Marina Liptov ,vodná nádrž Liptovská Mara je vzdialená len cca 300 m od pozemku, Aquapark Tatralandia 10 km a Gino Paradise Bešeňová je vzdialený len 6,5 km. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky,alebo mailom.Túto ponuku Vám prináša spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.