Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Lukratívny pozemok na predaj pri Liptovskej Mare

Cena:
39,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Bobrovník
Ulica: Bobrovník
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 951 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 122
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok určený na výstavbu rekreačnej chaty ,ktorý sa nachádza v katastri obce Bobrovník neďaleko rekreačno-športového strediska Marina Liptov. Výmera pozemku je 1902 m2 a vedie k nemu asfaltová prístupová komunikácia. Vodná nádrž Liptovská Mara je vzdialená len cca 300 m od pozemku.10 km od pozemku je Aquapark Tatralandia ,Gino Paradise Bešeňová je vzdialený len 6,5 km.V prípade záujmu je možné odkúpiť len 1/2 pozemku t.j.951 m2. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky,alebo mailom.Túto ponuku Vám prináša spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.