Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Lukratívny pozemok na predaj pri Liptovskej Mare

Cena:
30,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Bobrovník
Ulica: Bobrovník
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 951 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 122
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Bobrovník, ktorý je územným plánom obce určený na výstavbu rekreačnej chaty. Nachádza sa neďaleko rekreačno-športového strediska Marina Liptov a jeho celková výmera je 1902 m2 .K pozemku vedie asfaltová prístupová komunikácia. V prípade záujmu zabezpečíme vyhotovenie geometrického plánu na rozdelenie parcely, v tom prípade je možné odkúpiť len 1/2 pozemku o výmere 951 m2.Možnosť napojenia na elektrinu. Vodná nádrž Liptovská Mara je vzdialená len cca 300 m od pozemku.10 km od pozemku je Aquapark Tatralandia ,Gino Paradise Bešeňová je vzdialený len 6,5 km. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky,alebo mailom.Túto ponuku Vám prináša spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.