Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Stavebný pozemok s projektom domu na predaj

Cena:
35 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Gôtovany
Ulica: Gôtovany
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 808 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 119
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na Liptove, v obci Gôtovany - vzdialenej 12km od Liptovského Mikuláša. Rovinatý pozemok o rozlohe 808m2, so šírkou 18m a dĺžkou 44m, sa nachádza v novej štvrti pre výstavbu rodinných domov, s asfaltovou prístupovou cestou. V cene pozemku sú zahrnuté prípojky inžinierských sietí, ako aj projekt 3-izbového bungalovu. V blízkosti obce sa nachádza Liptovská Mara, v širšom okolí nájdete lyžiarske strediská, turistické trasy aj aquaparky. Viac informácií radi poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., kontakt: Miroslav Huba, tel. 0949 783 600, mail: huba-ZVNC-liptoreal.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Huba
Telefón:0949783600
E-mail:huba-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.