Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Rekreačný pozemok v Banskej Štiavnici, určený na stavbu rekreačnej chaty

Cena:
5,00 €/m2
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Štiavnica
Obec: Banská Štiavnica
Ulica: Šobov
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 2582 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 116
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Banská Štiavnica, Šobov, predávaný podiel na pozemku 3/4, zvyšná 1/4 vo vlastníctve Slov. republiky, po podaní žiadosti na SPF možnosť odkúpiť zvyšnú 1/4 alebo rozdelenie pozemku. Celková plocha pozemku 3443 m2. Predávanému podielu 3/4 zodpovedá 2582 m2. Pozemok je územným plánom mesta Banská Štiavnica určený ako plocha pre rekreačné využitie s intenzívnym využitím s výslovnou možnosťou pre stavby rekreačných chát. Okolo pozemku vedie makadamová prístupová cesta. mapka z grafickej časti územného plánu v obrázkoch. Cena 5 €/m2. tel.0915 282 622

Maklér:

makler
Maklér:Liptoreal, s.r.o.
Telefón:0915282622
E-mail:pravneoddelenie-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.