Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Salaš - penzión s reštauráciou na predaj v Nižnej

Cena:
1,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Tvrdošín
Obec: Nižná
Ulica: Nižná
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: hotel, penzion
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 300 m2
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: 107
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v Nižnej na Orave, Salaš - penzión s reštauráciou v ľudovom štýle s 50-ročnou tradíciou. Penzión s úžitkovou plochou 300m2 na pozemku o rozlohe 694m2 sa nachádza na hlavnej trase smerom do Poľska. Nehnuteľnosť je obklopená prekrásnou oravskou prírodou, ktorá ponúka nielen relax - Oravská priehrada, ale aj aktívne vyžitie na lyžiarskych svahoch - Roháče, Racibor a Kubínska Hoľa.
Reštaurácia má dobre zabehnutý tím, takže v prípade zachovania súčasného kolektívu a systému práce sa Vám investícia vráti maximálne do 5 rokov, terajší zisk však prináša len reštaurácia bez nocľahov a iných možností, ktoré nehnuteľnosť ponúka.
Dispozične pozostáva zo vstupu cez zádverie, baru, jedálne, kuchyne, sociálnych zariadení, skladu a kotolne na prízemí, v podkroví je dvojizbový apartmán s vlastnou kuchyňou, kúpeľňou a dve samostatné izby s vlastným sociálnym zariadením. Zvyšný priestor pod strechou je možné spojiť so spodnou reštauračnou časťou a tak zväčšiť vnútornú kapacitu, prípadne zariadiť ako ubytovacie priestory a tak získať niekoľko dodatočných izieb pre turistov.
Kuchyňa je veľká, presvetlená dvomi veľkými oknami, vo väčšine vybavená nerezom, s kompletným skladovým a zamestnaneckým zázemím. Jedáleň s kapacitou 54 hostí, elektrickým krbom a plátnom s projektorom je vhodná aj pre spoločenské akcie. Nachádza sa tu aj bar s výčapným pultom a profesionálnym dvoj-pákovým kávomatom s kapacitou sedenia pre 10 hostí. Neodmysliteľnou súčasťou je terasa s kapacitou 90 ľudí, ihrisko pre deti a altánok.
Strecha je sedlová s krytinou z poplastovaného pozinkovaného plechu. Salaš je postavený na betónových pásových základoch s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú z časti drevené zrubové a z časti z plynosilikátových tvárnic. Strop v jedálni je drevený s priznanými trámami, v prístavbe monolitický železobetónový. Fasáda na murovaných častiach je hladká vápenná, na zrubovej časti je drevený obklad s impregnáciou. Vnútorné omietky sú vápenné hladké, v jedálni je drevený obklad. Dvere sú drevené osadené do oceľových zárubní. Elektrika svetelná a motorická. Na podlahe je keramická dlažba, v obytných miestnostiach sú laminátové podlahy. Žľaby, zvody a klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Okná sú drevené dvojité s kovovými mrežami. Vykurovanie je zbezpečené kotlom na pevné palivo a oceľovými radiátormi. V jedálni je inštalovaný navyše elektrický kozub. Ohrev vody je ústredným kotlom s elektrickým dohrevom, vodovodné batérie sú pákové nerezové. Rozvody vody a kanalizácie sú z plastového potrubia. V kuchyni je rozvod propán-butánu a odsávač pár. Stavba má vlastný bleskozvod, prípojku vody, elektriny, vysoko rýchlostný internet a žumpu. Celá nehnuteľnosť je zabezpečená kamerovým systémom a alarmom.
Pôvodná budova bola postavená v r.1966, odvtedy sa nehnuteľnosť počas rokov stále zveľaďuje a je v dobrom technickom stave. V roku 1995 bola obnovená celá strecha na objekte. V roku 2008 bola urobená omietka s izoláciou na obytnej časti nehnuteľnosti. V roku 2012 bola urobená terasa s novými kapacitami pre 90 hostí. V roku 2015 bola urobená nová vzduchotechnika v kuchyni, šatňa pre zamestnancov, sklad pre inventár a miestnosť s automatickou práčkou. V roku 2016 boli urobené 2 izby na ubytovanie a jeden dvojizbový byt o rozlohe 45 m².
Reštaurácia sa predáva z dôvodu presťahovania majiteľov do cudziny. Cenu a bližšie informácie radi poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.